2. Förfarande
Förfarande
Titel: Social Media Management Tool
Beskrivning: The procurement is for a tool for managing and monotoring SoMe
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48614000 Datainsamlingssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115235:Lot:1