647089-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallshantering – Behandling av brännbart avfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBehandling av brännbart avfall
BeskrivningBehandling av brännbart avfall
Intern identifierareU-126-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Motivering för det påskyndade förfarandetUpphandlingen Behandling av brännbart avfall U-009-2025 avbröts nyligen. Nuvarande ramavtal går snart ut och nytt ramavtal behövs då.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000