2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel till produktionskök
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Livsmedel till produktionskök till Stockholms läns sjukvårdsområde (SLSO).
Intern identifierare: SLSO 2024-1041
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 03200000 Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter, 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15500000 Mejeriprodukter, 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 03200000 Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter, 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15500000 Mejeriprodukter, 15800000 Diverse livsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Ytterligare klassificering (cpv): 03200000 Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter, 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter, 15500000 Mejeriprodukter, 15800000 Diverse livsmedel