647103-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Service och underhåll av bandtransportörer Brista Eftersorteringsanläggning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och underhåll av bandtransportörer Brista Eftersorteringsanläggning
BeskrivningSÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende service och underhåll av ca 90 stycken bandtransportörer på Brista Eftersorteringsanläggning. Start av leverans beräknas till mitten av januari. Observera att upphandlingen innehåller krav om obligatoriskt besök på Brista Eftersorteringsanläggning innan anbud lämnas för att anbud ska vara giltigt.
Intern identifierareUH2024-3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningSÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende service och underhåll av ca 90 stycken bandtransportörer på Brista Eftersorteringsanläggning. Start av leverans beräknas till mitten av januari.
Intern identifierareService och underhåll av bandtransportörer Brista Eftersorteringsanläggning