2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för Lön och HR-nära processer
Beskrivning: Annonsering med två steg. Grundutförande med mervärdesmodellen, ändras vid behov nedan.
Intern identifierare: KS/2025:392
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000