647189-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Pickupper – Pickup med skåp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPickup med skåp
BeskrivningTranås kommun inbjuder härmed till upphandling av en Pickup med skåp.
Intern identifierareUH25-059
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34131000 Pickupper
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000