Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
Leveransplats
Postadress: Norrajärnvägsgatan
Ort: växjö
Postnummer: 35112
Del av land (NUTS): Kronobergs län (SE212)