647430-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Presenter och priser – Presentkort till personal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPresentkort till personal
BeskrivningUpphandlingen avser fysiska presentkort till Skellefteå kommuns anställda för användning i butiker och verksamheter inom Skellefteå kommun. Syftet med upphandlingen är att säkerställa en smidig och kvalitativ lösning för inköp och distribution av presentkort som ska användas för att uppmärksamma och visa uppskattning till personal, exempelvis vid jul. Målet är att tillhandahålla presentkort som kan användas i ett brett utbud av butiker och verksamheter så att de passar olika preferenser och behov hos mottagarna.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116578:Lot:1