647454-2021 - ÄndringSverige-Ängelholm: Biltvätt och liknande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonstvätt
Referensnummer: KS 2021/428
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50112300 Biltvätt och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar fordonstvätt - handtvätt på stationär anläggning och automatisk tvätt/tunneltvätt för Ängelholms kommun, AB Ängelholmshem och AB ängelholmslokaler.