647490-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Konsulttjänster för företagsutveckling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rådgivning till landsbygdsföretag
Referensnummer: D.nr 604-49758-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
enskild rådgivning inom projektet Greppa Näringen och inom Landsbygdsprogrammet inom Västra Götalands län