647498-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Mätutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mätutrustning Block 5 Uppsala
Referensnummer: 1010449436
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38300000 Mätutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Vattenfall AB, Heat Sweden inbjuder er att inkomma med intresse för leverans av ett flertal mätsystem för rökgasmätning, rågas- och rengas emissioner, vi avser att upphandla mätutrustningarna till avfallsförbränningen block 5 (baslastpanna) i Uppsala.