See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konserthuset Fasadrenovering
Beskrivning: Denna upphandling avbryts på grund av teknisk fel som omfattade bla. icke möjlighet till fråga/svar funktionen och icke möjlighet till anbudsinlämning. Ny upphandling föreligger på Tendsign med namn: Konserthuset Fasadrenovering. IDnr: 25/10. Publiceringsdatum: 2025-01-29 Obs: Samma tidplan gäller den nya upphandlingen som denna som avbryts, dvs. anbudsinlämning senast 14/02. Samma upphandlingsdokument med tillägg för dokument 13.13 Etableringsskiss under Övriga handlingar samt korrigering av etappnumrering under AFC.1 Omfattning i Af-del. Vi beklagar det inträffade. Mvh Georgeta Tollerup
Intern identifierare: 205606
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000