2. Förfarande
Förfarande
Titel: Enterala nutritionspumpar
Beskrivning: Upphandlingen avser enterala nutritionspumpar med diverse tillbehör som laddare, stativ, ryggsäck och aggregat. Uppdraget ska genomföras i den omfattning och i enlighet med de krav och villkor som anges i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 25RS164
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42122411 Nutritionspumpar
Ytterligare klassificering (cpv): 33692300 Enteral nutrition, 42122410 Pumpar för medicinskt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000