See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetssystem
Beskrivning: Upphandling av fastighetssystem till Mölndalsbostäder.
Intern identifierare: 00151/2022
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48421000 Programvara för fastighetsförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000