See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rengöring och inspektion av vattenreservoar
Beskrivning: Avtalet omfattar inspektion och rengöring på låg- och högreservoarer och vattentorn i 12 kommuner, ca 130 st reservoarer.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50514200 Reparation och underhåll av reservoarer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Pris inspektion
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113574:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris manuell rengöring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113574:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Pris rengöring med robot
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113574:Lot:3