2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner och tillbehör
Beskrivning: Upphandling av mobiltelefoner av märket Apples modell iPhone och till dessa kompatibla tillbehör samt återtag av obrukbara mobiltelefoner.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-8475
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000