Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rapportproduktion
Referensnummer: 233-664-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79822500 Grafisk formgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
SHM genomför en upphandling för att säkra myndighetens Rapportproduktion.
SHM har behov av leverantörer som tillsammans med SHM under kommande år ska bistå och komplettera myndighetens egen personal och kompetenser gällande Rapportproduktion
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen