648034-2025 - Resultat
Sverige – Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder – Inhyrning av bodar o dyl.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInhyrning av bodar o dyl.
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp leverantör för löpande inhyrning av bodar, vagnar, containers m.m
Intern identifierare25_21/204
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000