2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av gummidukar och sanering till inomhusskjutbanor
Beskrivning: Ramavtalet omfattar leverans och montering av gummiduk samt sanering av inomhusskjutbanor. Upphandlingen avser ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov nationellt.
Intern identifierare: A553.575/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19510000 Gummiprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90510000 Avfallshantering, 90660000 Borttagande av bly
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av gummidukar och sanering till inomhusskjutbanor