See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klienter och användarnära IT-produkter
Beskrivning: Alingsås kommun önskar upphandla en kundanpassad webbutik för inköp av Klienter och användarnära IT-produkter. Upphandlingen omfattar en kundanpassad webbutik med ett brett och djupt sortiment av efterfrågade produkter/produktkategorier. Det är viktigt att sortimentet är aktuellt och modernt.
Intern identifierare: 2024.165 KS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30237200 Datortillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Grundinformation