64813-2019 - PlaneringSverige-Göteborg: Utställningsutrustning
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
EXTERN REMISS- Utställningsmaterial
Referensnummer: 18/306
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39154000 Utställningsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
EXTERN REMISS.
Detta underlag är endast ett utkast och annonseras på remiss, vilket innebär att intressenter kan lämna in synpunkter på underlaget.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Extern remiss