2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal reparationer och service på maskiner
Beskrivning: Ramavtal reparationer och service på maskiner
Intern identifierare: 24/11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del