648162-2021 - ÄndringSverige-Ludvika: Kemiska produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kemikalier VA
Referensnummer: WBAB 2021/189
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24000000 Kemiska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Genom denna upphandling kommer det att kunna skapas gemensamma köp av kemikalier genom WBAB för både Ludvika och Smedjebackens vatten- och avloppsreningsverk.