2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänst för pipettkalibrering
Beskrivning: Denna upphandling avser tjänst för pipettkalibrering till Region Uppsala
Intern identifierare: UPPH2025-00405
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85110000 Sjukhustjänster och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Tjänst för pipettkalibrering
Intern identifierare: 1842931-0
Huvudklassificering (cpv): 85110000 Sjukhustjänster och tillhörande tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1842932-1