Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Den här upphandlingen avser avrop från avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) konsulter, teknikområde, 4. Systemutveckling/-förvaltning och infrastruktur. Uppdraget omfattar Konsultstöd implementering telefonilösning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen