648336-2021 - ResultatSverige-Halmstad: Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhåll och reparation av plattvärmeväxlare
Referensnummer: HEM 2021/00183
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Akut avhjälpande, uppskjutet avhjälpande samt förebyggande underhåll
samt reparationer avseende 24 plattvärmeväxlare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45351000 Maskintekniska installationsarbeten, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen