2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresmoduler till SÅM
Beskrivning: Samverkan Återvinning Miljö SÅM avser att hyra modulbyggnader till Återvinnings centralerna i Värnamo, Gnosjö, Hillerstorp och Gislaved.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44200000 Konstruktionsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91214:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44210000 Konstruktioner och konstruktionsdelar, 44211000 Monteringshus, 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Hyresperioden kan förlängas med 2+2+1 år