See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gamla Ullevi, LED- skärmar, Läktare band 2 och 3
Beskrivning: Leveransen omfattar leverans och montering av LED-skärmar till Gamla Ullevi.
Intern identifierare: GOT-2024-00206
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor
Ytterligare klassificering (cpv): 31711200 Elektroniska resultattavlor, 31731100 Moduler, 37480000 Maskiner eller instrument för idrotts- och fritidsutrustning, 45212200 Bygg- och anläggningsarbeten: idrottsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000