Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konstgestaltning Bytespunkt Brunnsbo
Referensnummer: 05064/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 37800000 Hantverks- och konstmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
I detta dokument kan du läsa om hur du lämnar in en intresseanmälan för upphandling av konstgestaltning. I dokumentet beskrivs också hur urvalet går till, vad som gäller för denna upphandling och för eventuellt kommande genomförande.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar, 92311000 Konstverk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen