648523-2023 - PlaneringSverige-Lund: Automationssystem
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Extern remiss Automationskomponenter
Referensnummer: 23/114
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48921000 Automationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Extern remiss av automationskomponenter
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör, 31681400 Elkomponenter, 32420000 Nätutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Automationskomponenter