2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verktyg
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp verktyg, handmaskiner m m för det behov upphandlande myndighet har för löpande köp.
Intern identifierare: 20/73
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44511000 Handverktyg
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del