See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård Motala kommun
Beskrivning: Motala kommun avser att teckna två ramavtal inom området företagshälsovård. Ramavtal för delområde 1 avser företagshälsovård Motala kommun. Ramavtal för delområde 2 avser Stöd i utredning avseende diskriminering, trakasserier och kränkande särbehandling. Ett ramavtal per delområde kommer att ingås med vinnande leverantör.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94557:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utredning kränkande särbehandling
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94557:Lot:2