Vårdbyggnad 35 och 36 Nya sjukhuset i Malmö, har behov av en projektledare som har sakkunskap om utrustning för operation, bild och intervention samt sterilteknik, specifikt avseende gränssnittet mot fastighet och byggprojektet.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71540000 Byggteknisk ledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen