648778-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Utbildningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal produktion av webbutbildning
Referensnummer: 23/63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för produktion av webbutbildning.
Leverantören ska tillhandahålla samtliga tjänster som krävs för att MSB ska kunna erbjuda kvalitativa och moderna webbutbildningar.