648821-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Måleriservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåleriservice
BeskrivningRamavtal avseende måleriarbeten
Intern identifierare1-44-99
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000