648825-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Tillhandahållande av programvara
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ärendehanteringssystem fråge- och svarshantering
Referensnummer: NV-00918-23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72268000 Tillhandahållande av programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Ärendehanteringssystem för hantering av frågor och svar