648856-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projektledare norra Liljeholmen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledare norra Liljeholmen
BeskrivningSenior Projektledare inom samordning och ledning norra Liljeholmen
Intern identifierareE2025-02022.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningProjektledare Liljeholmen
Intern identifierareProjektledare norra Liljeholmen