See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Taxitjänster
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för taxitjänster inom Göteborg med omnejd för Chalmers tekniska högskola samt Göteborgs univeristet.
Intern identifierare: C 2024-1009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000