See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för servicearbeten inom VS
Beskrivning: Ramavtal för servicearbeten inom VS
Intern identifierare: SN-2024-1188
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000