2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av omvårdnadsboende, Karlskrona
Beskrivning: Drift av omvårdnadsboende.
Intern identifierare: 2024/4546 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Driftsentreprenad omvårdnadsboende