649272-2026 - Resultat
Sverige – Presenter och priser – Gåvor och presentartiklar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gåvor och presentartiklar
Beskrivning: Ramavtal omfattar gåvor och presentartiklar till myndighetens besöksshop. Shopen har i dag, och ska även fortsätta ha, ett sortiment av hög kvalitet med både klassiska och moderna produkter.
Intern identifierare: 1384-2025/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 39298500 Prydnadsföremål, 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Gåvor och presentartiklar