649303-2022 - ÄndringSverige-Södertälje: Kontorsmateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1113 Kontorsmaterial
Referensnummer: 22/96
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30192000 Kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Kontorsmaterial för Flens-, Södertälje-, Salems-, Nykvarns kommun samt Telgekoncernen.