See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylar och frysar för laboratoriebruk
Beskrivning: Upphandlingen avser kylar och frysar för laboratoriebruk.
Intern identifierare: V 2024/1402
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lågtemperaturfrysar -80 ºC
Beskrivning: Lågtemperaturfrysar -80 ºC
Intern identifierare: Lågtemperaturfrysar -80 ºC
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ultralågtemperaturfrysar -150 ºC
Beskrivning: Ultralågtemperaturfrysar -150 ºC
Intern identifierare: Ultralågtemperaturfrysar -150 ºC
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Laboratoriekyl/laboratoriefrys samt ismaskiner
Beskrivning: Laboratoriekyl/laboratoriefrys samt ismaskiner
Intern identifierare: Laboratoriekyl/laboratoriefrys samt ismaskiner