2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support och underhåll arkprintrar
Beskrivning: Support och underhållsavtal arkprintrar
Intern identifierare: FK 2024/022697
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Support och underhåll arkprintrar