2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal järnklorid
Beskrivning: Käppalaförbundet inbjuder härmed intresserade att inkomma med anbud avseende Järnklorid till högflödesrening Käppalaförbundet.
Intern identifierare: KF2024-119
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Järnklorid till Käppalaförbundet HFR