649606-2025 - Resultat
Sverige – Läkemedel – Läkemedel Cytostatika 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedel Cytostatika 2025
BeskrivningLäkemedel Cytostatika 2025
Intern identifierareRB2024-0499
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLäkemedel Cytostatika 2025