See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Frukt och grönsaker
Beskrivning: Ramavtalsupphandling för Tomelilla kommun avseende frukt och grönsaker. Leveranser till samordnad varudistribution i Tomelilla.
Intern identifierare: 25-194
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000