2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem Socialförvaltningen
Beskrivning: Hammarö kommun bjuder härmed in att lämna ansökan om att få lämna anbud avseende Verksamhetssystem för Socialförvaltningen. Upphandlingen genomförs som ett Förhandlat förfarande med föregående annonsering. Välkomna att lämna ansökan!
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102844:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48810000 Informationssystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd