649969-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Snöröjning områdesmaskiner Fastighetsmark
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning områdesmaskiner Fastighetsmark
BeskrivningUddevalla kommun behöver förnya sitt ramavtal gällande snöröjning på fastighetsmark.
Intern identifierareSBN/2023:492
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000