2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tömning och transport av avloppsslam från enskilda avloppsanläggningar
Beskrivning: Tömning och transport av avloppsslam från enskilda avlopp
Intern identifierare: LIM 2025-222
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90513600 Avlägsnande av slam, 90513700 Transport av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000